Alternatywa dla współżycia seksualnego

Alternatywa dla współżycia seksualnegoCzy kiedykolwiek chciałeś być ze swoim partnerem, ale nie chcesz uprawiać seksu? Są chwile, kiedy chciałbyś mieć coś w połowie drogi między penetracją a przytulaniem, rodzaj alternatywnego seksu. Dlaczego to pasuje: zwłaszcza, gdy jesteś trochę „prigra, gdy chcesz uprawiać seks, ale nie kompletny i chcesz więcej pocałunków, pieszczot, czegoś bardziej erotycznego, ale bardzo relaksującego. Przynajmniej raz w życiu zdarzyło się to wszystkim. A przecież uprawianie seksu alternatywnego, kiedy nie chcesz uprawiać seksu (pornograficznego) gwiazdy, to świetny sposób na utrzymanie libido w treningu i tworzenie intymności na różne sposoby.

Gorące przytulanki są również dobre dla Ciebie: kontakt skórą do skóry, nawet jeśli nie dostaniesz się do penetracji, uwalnia deszcz dopaminy i oksytocyny, hormonów, które sprawią, że będziesz szczęśliwy i zadowolony. Więc tak, jeśli nie chcesz dotrzeć do sedna sprawy przez jeden wieczór, możesz zarówno przyjąć dobrą dawkę przyjemności, jak i utrzymać korzyści nawet poza łóżkiem. Wielkim bohaterem wieczoru jest napięcie seksualne, które powstanie w pokoju, to wielkie oczekiwanie, które mówi, że coś może się wydarzyć, nawet jeśli wtedy nic się nie wydarzy. Z gorącymi lokalizacjami, intensywnymi sesjami pocałunków i odpowiednim czasem na odkrywanie siebie nawzajem swój wolny od seksu wieczór wystartuje.

Wygląda na to, że nie ma jutra

Seks jest fantastyczny, ale być może zapomniałeś o przyjemności spędzania godzin i godzin tylko całując się nawzajem, nie robiąc nic więcej. Napięcie seksualne, które kumuluje się w tych momentach pasji, osiąga najwyższe szczyty i jest obietnicą, że stanie się coś więcej…. a może nie. A ten huśtawka utrzymuje cię przyklejonego tworząc oczekiwania, tego pięknego. Jeśli potem nic się nie stanie, cierpliwość: odkryjesz na nowo przyjemność całowania dla własnego dobra. Tak gorąco!

Polowanie na nowe strefy erogenne

Mapa wzajemnych stref erogennych jest dla ciebie bardzo przejrzysta, możesz iść z zamkniętymi oczami. Ale bez niepokoju o „konieczność dokończenia” może ta mapa narysowana na twoim ciele może się jeszcze bardziej rozszerzyć! Cicho, wieczorami bez seksu, ale z dużą szybkością erotyczną możesz zbadać ciało swojego partnera i pozwolić mu zrobić to samo, próbując nowych rzeczy i identyfikując nowe gorące miejsca: może odkryjesz świat lub tylko jedną rzecz, której nie można zrobić ponownie, ale chcesz dodać strony do swojego atlasu punktów wybuchowych?

A może warto poszukać pomocy w odpowiednich suplementach diety wspomagających sprawność seksualną? Jeśli tak, to kliknij tutaj i wybierz coś dla siebie.

Wypróbuj nowe pozycje pełne intrygi

Dobra, dzisiaj nie chcesz uprawiać seksu, ale na pewno napięcie seksualne będzie świecić między wami w pokoju jak fajerwerk. Baw się z nią bez kiedykolwiek naprawdę wysadzenia jej w powietrze dzięki pozycji wolnych od seksu, które popychają cię do spojrzenia w oczy lub do objęcia cię w sposób intymny i przytłaczający, nigdy nie idąc dalej. Pozę modlitewną” stawia cię na kolanach przed nim, z sercem na wysokości jego genitaliów (lub pochwy): ponieważ nie są oni wielkimi bohaterami wieczoru, ale emocjami, które powodują, że jesteś po prostu razem, po prostu musisz objąć jego ciało i tak pozostać, ciesząc się chwilą. Napięcie do gwiazd, przyjemność zapewniona, połączenie spawane. Nie myślałeś, że to możliwe? Spróbuj, a zobaczysz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *